Organisatie

Afdelingen van het Allard Pierson

Directie
Els van der Plas
e.vanderplas@uva.nl

Kennis en collecties
Stijn van Rossem
s.vanrossem@uva.nl

Publiek en programmering
Michel Hommel
m.a.e.hommel@uva.nl

Development
Erika Happe
e.happe@uva.nl
tel. (020) 525 8369 / 06 51 22 26 19

Beheer en behoud
Sandra Marsfelder
S.Marsfelder@uva.nl
tel. (020) 525 3341

Marketing en Communicatie
Inge Scheijde
communicatie@allardpierson.nl
i.scheijde@uva.nl
tel. (020) 525 6042

Commerciële zaken
Floor Nagengast
f.h.nagengast@uva.nl
tel.  (020) 525 3770

Registrar
Birgit Maas
b.maas@uva.nl
tel. (020) 525 2577 / 06 1296 7336

Secretariaat
Secretariaat@allardpierson.nl
tel. (020) 525 2552

Onderzoekzaal
Gebruik het contactformulier:
Voor UvA/HvA medewerkers en studenten.
Als je niet aan de UvA of HvA verbonden bent.